שירותי המשרד

הליכי גירושין

טו"ר משה ליבוביץ וצוות המשרד מתמחים בניהול הליכי גירושין בבית הדין הרבני, אצלנו הלקוחות מקבלים מעטפת מלאה לטיפול בכלל הנושאים שמביא איתו הליך גירושין, שלרוב הינו תהליך ארוך ומייגע, רווי באמוציות וכאב ראש. אנו מעניקים ללקוחותינו ראש נקי ושקט, כדי שיוכלו להקדיש את זמנם לדברים החשובים ביותר בשלב זה בתהליך, כגון חיזוק ושמירת הקשר עם הילדים או חיזוק מקורות ההכנסה.

במסגרת שירותי המשרד, אנו יוצרים עבור הלקוח תוכנית אסטרטגית ברורה לניהול התיק, הכוללת בתוכה את כל הצרכים הנראים לעין וגם אלו שעלולים להגיע בהפתעה, כאשר אנו מאמינים בסיכום מראש מה כולל ההליך, כדי למנוע מצבים בהם הלקוחות אינם מוכנים לתהליכים שעומדים בפניהם.

צוות המשרד בהנחיית טו"ר משה ליבוביץ מתמחים בכל הנושאים הקשורים לייצוג בתביעות: גירושין, שלום בית, מזונות אישה, מזונות ילדים, הסדרי ראייה ומשמורת, חלוקת רכוש ואיזון משאבים, כתובה ופיצויי גירושין, ביטול או שינוי הסכם גירושין וכל התביעות הנוספות שהליך כזה מביא איתו מטבע הדברים.

בנוסף, צוות המשרד מגיש עבורך, מסגרת ניהול התיק, בקשות לסעדים דחופים, כגון הוצאת צו עיכוב יציאה מהארץ וביטול צווים שהוגשו, צווי מניעה, צווי עיקול, צווים לגילוי מסמכים וכן הגשה או דחייה של בקשות סעד למזונות זמניים. כמו כן, במידת הצורך, מוגשים ערעורים על פסקי דין והחלטות לבית הדין הרבני הגדול וכן אנו מייצגים גם משיבים בערעורים, במידה והוגשו כנגד הלקוחות אותם אנו מייצגים.

טרם תחילת הליך משפטי, טו"ר משה ליבוביץ יעשה את מירב המאמצים לעריכת הסכם גירושין בין הצדדים, כולל ניהול מו"מ עם הצד הנגדי, במטרה לסיים את ההליך על הצד החיובי ביותר שניתן וללא צורך בהליך משפטי ארוך ומתיש, כולל הגשת הסכמים לאישור בית הדין הרבני והסדרת כל ההליכים הדרושים עד לסידור הגט ומסירתו.

טו"ר משה ליבוביץ

טוען רבני משה ליבוביץ, מוביל למעלה מעשור גברים ונשים בהליכי גירושין ויישוב סכסוכים בבתי הדין הרבניים, כאשר הוא רותם לטובת לקוחותיו את ניסיונו המקצועי וההלכתי רב השנים, והיכרות עמוקה של התהליכים בבתי הדין.

טו"ר משה ליבוביץ, הינו בעל השכלה תורנית והלכתית נרחבת, עם ידע רחב בתחומי ההלכה והפסיקה, בדגש על אלו הנדונים בבתי הדין הרבניים, והינו בוגר של בית המדרש הגבוה להוראה ודיינות ומוסמך כטוען רבני על-ידי נשיא בית הדין הגדול בירושלים. בשנים האחרונות משמש כעורך הראשי של 'משפט צדק', ביטאון לשכת הטוענים הרבניים בישראל.

הייחודיות בעבודתו של טו"ר משה ליבוביץ הינה בעבודתו המקצועית והיסודית, תוך ירידה לפרטים הקטנים, על-מנת להשיג יתרון לצד המיוצג על-ידו, החל מפגישת הייעוץ הראשונית, בה הלקוחות מקבלים תמונה רחבה על מצבם המשפטי הנוכחי, ועד להתוויית אסטרטגיה משפטית מפורטת, המכילה את כל ההיבטים ההלכתיים והמשפטיים שעשויים לסייע בהצלחה בתיק. שיטות עבודה אלו מועברות באופן מסודר אל עובדי המשרד, כך שניתן לקבל חוויית שירות מלאה וזמינות מירבית.

במסגרת פעילותו במשרד, נקרא טו"ר לעתים קרובות לספק חוות דעת מקצועיות מההיבט ההלכתי והרבני, עבור תיקים המנוהלים על-ידי עורכי דין, והינו מוכר בקרב הקהילה המשפטית בישראל כבעל שם בתחומו ואף מרצה מעת לעת בפני לשכת עורכי הדין.

בצוות המשרד עובדים עבור הלקוחות שורה של טוענים רבניים ועורכי דין מוסמכים ובעלי ניסיון רב, המאפשרים ליווי אישי, מקצועי וצמוד, לכל אחד מלקוחותינו. זאת מתוך אמונה שבתהליך מורכב ולא פשוט באופן אישי כמו גירושין, שגם כך מלא במחשבות, כאבים ונושאים רגישים, יש חשיבות גם למימד האישי וליחס האנושי, מלבד ייעוץ מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, עורכי הדין החברים בצוות המשפטי שלנו נותנים מענה גם לתיקים שמתנהלים בבתי משפט והן בבתי הדין הרבניים.

מעמד אישי

טו"ר משה ליבוביץ וצוות המשרד מתמחים בטיפול במקרים מורכבים יותר לקראת נישואין, כמו בירור יהדות במקרה ספק והגשת כל הבקשות והמסמכים הדרושים לטיפול מיטבי בבקשה. לצד זאת, בניסיוננו ארוך השנים, אנו מכירים את כל הנושאים האלו לעומק, ומומחים גם בתיקי תביעות לביטול ממזרות, תוך עשיית שימוש בכלים ההלכתיים המאפשרים לביטול המעמד עבור אלו שהוכרזו כממזרים או טעוני בירור.

צוות המשרד מטפל בבקשות שונות מול הרבנות ובתי הדין וכן עוסק באופן שוטף בניהול ההליכים הנדרשים לצורך קבלת היתר נישואין, לאלו הנדרשים לקבלת היתר מיוחד מרשם הנישואין לצורך החתונה.

צוואות וירושות

טו"ר משה ליבוביץ וצוות משרדו מומחים בעריכת צוואות בעלות תוקף הלכתי וחוקי, כמקובל בדין האזרחי וכן בבתי הדין הרבניים, כדי למנוע מראש ויכוחים ומריבות בין היורשים תוך כדי שאנו מוודאים שרצונו של האדם יתקיים באופן מלא לאחר מותו.

במקרה פטירה ח"ו של קרובי משפחה, מעבר למימד המנטלי והצער האישי הגדול שכרוך בתהליך, בפעמים רבות מתנהל גם הליך משפחתי בעקבות הצוואה של המנוח. משרדנו מתמחה בטיפול בהוצאת צווי ירושה בהסכמה, וגם במקרים פחות נעימים של התנגדות לצוואה וניהול כל התביעות הדרושות לביטולה.

שירותים משפטיים מקצועיים

לאור מומחיותו הרבה של מנהל המשרד, טו"ר משה ליבוביץ, בניהול הליכים ובפסיקות מורכבות בבתי הדין הרבניים, ולאור תפקידיו הציבוריים בלשכת הטוענים הרבניים, מתקבלות פניות רבות מעורכי-דין בעלי ניסיון בתחום הגירושין, הנדרשים לספק במסגרת תיקים משפטיים שהם מנהלים גם ייצוג בבתי הדין הרבניים וזקוקים לשירותיו של טו"ר משה ליבוביץ, אשר ידריך וינחה אותם לאורך ההליך, יפעל לגיבוש אסטרטגיה לטענות בבית הדין הרבני ויסייע בכתיבה הלכתית-משפטית חוות דעת של מומחה בתחומו, וכן לצורך כתיבת נימוקים הלכתיים התומכים בטענותיהם ודברי מיוצגיהם.

בנוסף, פונים למשרדנו גם לקוחות המיוצגים על-ידי טוענים רבניים אחרים, המבקשים לקבל חוות דעת מוסמכת מגורם בעל שם בתחומו, כדי לחזק את טענותיהם בעת ההליך המשפטי המתנהל בבית הדין הרבני.

Top
נגישות

מדריך עשרת השלבים לתכנון הליך גירושין נכון

הירשמו עכשיו וקבלו את המדריך חינם

בהרשמה אני מאשר לקבל תכנים שיווקים ומידע.

טוען רבני לענייני גירושין - משה ליבוביץ

צרו קשר עוד היום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטים ליצירת קשר

פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?