חזון וערכים

"חוזה אישי" עם הלקוחות - חזון וערכים של משרד טו"ר משה ליבוביץ

אצלנו, הלקוחות נמצאים בראש סדר העדיפויות. אנו פוגשים את הלקוחות בתקופה מורכבת ביותר בחייהם, ומעוניינים להקל על הדרך בכל אפשרות קיימת ושואפים להוות את נקודת האור שמחזקת ומעודדת כל אחד ואחת מכם.

בנוסף לחוזה העבודה ביננו לבין הלקוחות, חשוב לנו לחתום מראש על "חוזה אישי, מקצועי ורגשי" מול הלקוחות העתידיים שלנו, המפרט את החזון והערכים שלנו כמשרד ושל טו"ר משה ליבוביץ באופן אישי.

החוזה האישי שלנו מולך

כמשרד מוביל שרואה בראש ובראשונה את הלקוח אנו רואים את עצמנו מחויבים לערכי היסוד במסגרת החוזה מול הלקוח גם אם הם לא כתובים בחוזה הפורמאלי . . .

אלו הערכים שתקבלו כלקוחות במשרדנו:

  1. הצלחה: אנו מחויבים לחתור להצלחה בכל פעולה עבורך, במציאת הפתרון הטוב הנכון והמתאים ביותר עבורך באופן אישי, בהתייחס לנתונים הפרטניים ואישיים שלך.
  2. נתינה: אנו מחויבים לתת לך את כל הידע, הכלים, השיטות, האפשרויות, והשירות בפועל, על מנת להשיג את היעדים החשובים לך בהליך, להראות לך לא רק מה שאת/ה רוצה, אלא גם מה שאת/ה צריך/ה, והכל מתוך מקום מקצועי ומנוסה. כך שבכל שלב בהליך תרגיש/י בטחון מלא.
  3. שותפות – אנו מכירים את המטען הנפשי הלא פשוט שחווה כל מי שעובר הליך גירושין אנו רואים את עצמנו שותפים לא רק להליך המשפטי אלא גם להליך האישי ולכן נעשה הכל על מנת להקל עליך מהמסע הנפשי הקשה שעובר עליך בעת הליך הגירושין.
  4. מקצוענות : אנו מחויבים להשתפר כל הזמן, להעמיק את הידע של כל אחד/ת מאנשי הצוות, ולהרחיב את קשת הפתרונות שאנו מעניקים ללקוחותינו – אנו מאמינים כי ידע וניסיון הוא כח ולכן אנו מחויבים להעניק לצוות הנפלא עוד ועוד ידע הן באמצעות השתלמויות מקצועיות שנערכות מעת לעת במשרד וכן באמצעות שיתוף בפרקטיקה על ידי בעלי הניסיון שחולקים מניסיונם לכלל הצוות.
  5. יעילות: אנו מחויבים להתאים לך מבין שלל הפתרונות את הפתרון היעיל והמהיר ביותר האפשרי עבורך.
  6. יצירתיות: אנו מחויבים לחשיבה מחוץ לקופסא, שלא להתנהל בתבניתיות המקובלת בתחום, לבצע מהליכים שוברי שוויון שיקדימו את הצד השני בצעד אחד לפחות.
  7. זמינות: אנו מחויבים לתת שירות מכל הלב ללקוחותינו (בשעות פעילות המשרד – ובמקרי חירום 24 שעות בימימה), כך שנוכל ללוות אותך בכל החלטה וצומת קריטית עד להשגת התוצאה המיוחלת.
  8. אמינות: אנו מחויבים לתת את הייעוץ הנכון ולהבהיר מראש את ההשלכות של כל מהלך ושלא לגרור אותך להליכים מיותרים או חסרי סיכוי.

Top
נגישות

מדריך עשרת השלבים לתכנון הליך גירושין נכון

הירשמו עכשיו וקבלו את המדריך חינם

בהרשמה אני מאשר לקבל תכנים שיווקים ומידע.

טוען רבני לענייני גירושין - משה ליבוביץ

צרו קשר עוד היום

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

פרטים ליצירת קשר

פתח צ'אט
💬 זקוק לעזרה?
שלום 👋
אנחנו יכולים לעזור לך?